Oddział Racibórz

Adres: Oddział 47-400 Racibórz, ul.Rybnicka 15/1A

Waldemar

Waldemar Dobrowolski

tel.+48530840480
e-mail:w.drobrowolski@ndf24.pl , euro.agencja@wp.pl


Ubezpieczenia dla firm i osób indywidualnych w Raciborzu - Kompleksowe Rozwiązania Dla Twojego Bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych wartości w życiu zarówno dla osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Odpowiednio dobrana polisa ubezpieczeniowa może zapewnić spokój i ochronę w sytuacjach kryzysowych oraz nieprzewidzianych zdarzeniach. Nasza agencja ubezpieczeniowa w Raciborzu oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie ubezpieczeń, dopasowane zarówno do potrzeb firm, jak i klientów indywidualnych.

Ubezpieczenia dla firm w Raciborzu:

Dla przedsiębiorców i właścicieli firm oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń majątkowych i odpowiedzialności cywilnej. Nasza oferta obejmuje polisy ubezpieczeniowe na mienie, pojazdy służbowe, ubezpieczenie od odpowiedzialności pracodawcy, a także ubezpieczenia grupowe dla pracowników. Dzięki odpowiedniej ochronie, Twoja firma może skutecznie zminimalizować ryzyko i zagwarantować stabilność w trudnych sytuacjach.

Ubezpieczenia dla osób indywidualnych w Raciborzu:

Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów indywidualnych, dlatego oferujemy różnorodne polisy ubezpieczeniowe. Nasza oferta obejmuje ubezpieczenia na życie, zdrowotne, mieszkania, samochodu oraz wiele innych. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, pomagamy dobrać odpowiednią polisę, która zapewni pełną ochronę Twojego życia oraz majątku.